🏠 » لیست قیمت روز قفسه بندی انبار و فروشگاهی

لیست قیمت روز قفسه بندی انبار و فروشگاهی

قیمت قفسه بندی انبار صنعتی، قفسه فروشگاهی، اداری و منزل دارای تنوع بسیار بالایی می باشد و بر اساس پارامترهای مختلف نرخ آنها افزایش یا کاهش پیدا می کند. به طوریکه قیمت قفسه بندی پیچ و مهره ای بسیار ارزان تر از پالت راک و پانل راک بوده و مدل های فلزی نیز با نوع پلاستیکی و چوبی تفاوت های چشمگیری دارند. به منظور رفع ابهامات، ما در انبار تجهیز آسیا در ادامه لیست قیمت قفسه بندی فلزی انبار در مدل های مختلف را ارائه داده و دلیل تفاوت در نرخ ها و نحوه محاسبه قیمت قفسه را معرفی خواهیم نمود.  

قیمت انواع قفسه بندی انبار

قیمت انواع قفسه بندی انبار

💡 به دلیل نوسان قیمت دلار و فلزات قیمت قفسه ها تا اطلاع ثانوی از روی جدول برداشته شد.

لیست قیمت قفسه بندی انبار فلزی و صنعتی

قیمت قفسه پیچ و مهره ای (مشبک)

تماس بگیرید

قیمت قفسه بندی راک کفپوش دار سبک

تماس بگیرید

قیمت قفسه بندی راک کفپوش دار سنگین

تماس بگیرید

قیمت قفسه بندی پالت راک

تماس بگیرید

قیمت قفسه بندی خودراهرو (درایوین)

تماس بگیرید

قیمت قفسه بندی شاتل درایوین

تماس بگیرید

قیمت قفسه بندی کانتیلور

تماس بگیرید

قیمت قفسه بندی کانتی راک

تماس بگیرید

لیست قیمت قفسه بندی فروشگاهی و اداری

قیمت قفسه بایگانی متحرک (ریلی)

تماس بگیرید

قیمت قفسه بندی فروشگاهی

تماس بگیرید

قیمت قفسه بندی سوپرمارکتی

تماس بگیرید

قیمت قفسه ایزی رکت

تماس بگیرید

لیست قیمت پالت ها و ظروف نگهداری کالا و مواد

قیمت پالت تخت فلزی

تماس بگیرید

قیمت پالت دیواره دار فلزی (باکس پالت)

تماس بگیرید

قیمت پالت پروفیلی

تماس بگیرید

قیمت پالت بشکه

تماس بگیرید

قیمت جعبه پلاستیکی انبار

تماس بگیرید

قیمت استند جعبه پلاستیکی انبار (لورپانل)

تماس بگیرید

قیمت قفسه بندی انبار صنعتی و فروشگاهی

اگر قصد خرید قفسه انبار دارید کافیست نگاهی کوتاه بر نرخ و قیمت انواع قفسه بندی انبار صنعتی داشته باشید تا با تنوع بسیار زیاد آنها روبرو شوید و چه بسا دچار شک و ابهام شوید. دلیل اینکه برای قفسه های مختلف قیمت های متفاوتی ارائه میشود، پارامترهای زیادی می باشد که در این زمینه تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال، در تعیین قیمت قفسه بندی انبار بزرگ و کوچک صنعتی چند عامل مهم نقش دارند که عبارتند از:

قیمت قفسه بندی ثابت انبار

قفسه های مورد استفاده در انبارهای صنعتی و نیمه صنعتی، دارای دو نوع ثابت و متحرک هستند. قفسه بندی ثابت انبار با پیچ و مهره روی زمین کاملا ثابت و محکم شده و به همین دلیل احتمال سقوط و ریزش آنها بسیار کم است. دقت داشته باشید که ثابت یا متحرک بودن قفسه ها به دلیل تفاوت هایی که در مدل های آنها وجود دارد، می تواند بر قیمت آنها اثر بگذارد.

ساختار سازه و میزان متریال به کار رفته در آنها و همچنین استانداردهایی که باعث زمان بر شدن تولید هر یک از قفسه ها میشود، در نهایت می تواند تاثیر زیادی بر قیمت داشته باشند. برای درک بهتر موضوع، کافیست قیمت قفسه بندی انبار پالت راک و پانل راک که هر دو زیرمجموعه قفسه های ثابت هستند را با قفسه بندی مشبک مقایسه کنید. با توجه به اینکه پالت راک و پانل راک سازه پیچیده تری داشته و تولید آنها زمان بر می باشد، به همین دلیل قیمت های بیشتری دارند.

این مساله در تعیین قیمت قفسه بندی انبار کانتی لور، خود راهرو، راهرو باریک، مزنین نیز نقش مهمی دارد و نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

قیمت قفسه بندی متحرک انبار

با مرور قیمت قفسه بندی انبار برای فروشگاه و ادارات نیز با تفاوت در نرخ ها مواجه میشود که دلیل آن نیز مدل های متنوع قفسه هایی می باشد که در این محیط ها کاربرد دارند. قفسه بندی متحرک انبار برخلاف نوع ثابت روی زمین محکم نمی شوند و قابل جا به جایی هستند. از نمونه های پرکاربرد آنها می توان به قفسه های بایگانی اشاره کرد. دقت داشته باشید که با توجه به مدل قفسه و نحوه حرکت دادن آن و همچنین ساختار سازه و جنس، قیمت قفسه بندی متحرک انبار محاسبه میشود.

قیمت قفسه بندی فلزی انبار

از بهترین و باکیفیت ترین انواع قفسه می توان به گزینه هایی اشاره کرد که دارای ساختار تمام فلز هستند. قیمت قفسه بندی فلزی انبار در مقایسه با نوع پلاستیکی و چوبی همیشه گران تر است و دلیل آن بالا بودن نرخ فلزات در بازار است. علاوه براین، میزان ضخامت قطعات فلزی به کار رفته در قفسه نیز در تعیین قیمت ها نقش بسیار بالایی دارد. به طوریکه قفسه های مقاوم و با کیفیت که ضخامت زیادی دارند، گران تر هستند.

دلیل دیگری که می توان برای متنوع بودن قیمت قفسه بندی انبار فلزی ارائه داد، نوع فلز به کار رفته در آن است. فلزات مقاوم در برابر نم و رطوبت و تماس با مواد خورنده قیمت بالاتری داشته و در نهایت منجر به بالا رفتن قیمت قفسه انبار صنعتی و نیمه صنعتی میشوند.

قیمت قفسه بندی فروشگاهی

قفسه فروشگاهی انواع مختلفی از جمله نوع دیواری، خود ایستا یک طرفه و دو طرفه، قفسه آجیل و خشکبار، ویترین و… دارند که از لحاظ ساختار و قیمت با هم متفاوت هستند. قیمت قفسه فروشگاهی بسته به نوع و ابعاد و میزان تحمل و… متغیر بوده و جهت استعلام قیمت نیاز به اطلاعات کافی در خصوص نوع استفاده از محصول وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

محاسبه قیمت قفسه انبار بر اساس ابعاد

قیمت قفسه بندی انبار بزرگ همیشه بیشتر از نرخ های ارائه شده برای قفسه های کوچک می باشد. چون با افزایش اندازه و ابعاد سازه، میزان فلزات و متریال های به کار رفته در آنها نیز بیشتر شده و باعث بالا رفتن قیمت میشود. علاوه براین، قفسه های بزرگ فرآیند ساخت طولانی تری دارند و این مساله نیز می تواند بر نرخ نهایی قفسه تاثیرگذار باشد.

تاثیر میزان تحمل وزن بار بر قیمت قفسه

در محاسبه قیمت قفسه بندی انباری منزل و صنعتی، میزان تحمل وزن بار نیز بر نرخ نهایی تاثیر می گذارد. چون اتصالات و بازوها برای قفسه هایی که بار بیشتر و سنگین تری را نگهداری می کنند، کیفیت بالاتری دارد. بازوهای این قفسه ها ضخامت بیشتری داشته و به همین دلیل گران تر هستند.

قفسه بندی انبار ارزان قیمت

انتخاب قفسه بندی انبار ارزان قیمت بدون در نظر گرفتن کیفیت و کارایی آنها بدون شک یک اشتباه بزرگ می باشد. قبل از انتخاب این سازه ها باید دلیل ارزان بودن بررسی شود و در نهایت خرید را انجام داد. چند فاکتور اصلی که باعث میشود قیمت قفسه بندی انباری منزل و صنعتی کاهش پیدا کند، موارد زیر می باشند:

قفسه های ارزان در بسیاری از مواقع اندازه و ابعاد کوچکی دارند. به همین دلیل بیشتر برای کارگاه های تولیدی با تعداد کالای کم، گزینه ایده آلی خواهند بود. قیمت قفسه بندی راک کفپوش دار بزرگ و کوچک و پالت راک به دلیل عظیم بودن سازه همیشه گران است.

قیمت قفسه بندی انبار دست دوم طبیعی است که باید از سایر قفسه ها ارزان تر باشد. اما هیچ ارزانی بی دلیل نیست! ترک و شکستگی های روی سازه قفسه از اصلی ترین دلایلی می باشند که باعث میشوند قیمت قفسه بندی انبار دست دوم ارزان باشد.

استفاده از ورق های فلزی با ضخامت کم نیز دلیل دیگری برای کاهش قیمت قفسه می باشد. استفاده از این قفسه ها برای محیط های صنعتی کاربرد نداشته و نباید جذب قیمت پایین آنها شد.

محاسبه قیمت قفسه بندی انبار

مدل قفسه، نوع، جنس بدنه، نوع رنگ و پوشش به کار رفته در بخش های مختلف سازه، جنس اتصالات، اندازه و ابعاد و تعداد طبقات همگی می توانند تاثیر چشمگیری بر قیمت قفسه انبار داشته باشند. در لیست قیمت قفسه بندی فلزی انبار صنعتی و نیمه صنعتی تمام این پارامترها در نظر گرفته شده و نرخ نهایی همراه با جزئیات قابل مشاهده می باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت روز انواع قفسه انبار صنعتی، منزل و قفسه فروشگاهی با شماره های زیر در ارتباط باشید

0263610977302636109774

سوالات متداول شما در خصوص قیمت انواع قفسه انبار

هردو به اضافه موارد دیگر، در واقع قیمت گذاری قفسه فلزی بعد از تهیه کروکی و نقشه انبار و تعیین نوع قفسه بر مبنای میزان تحمل وزن و حجم بار و بر اساس قیمت قطعات، نوع و تعداد اتصالات، متراژ پروژه و نرخ روز فلز محاسبه می گردد.

اگر تعداد محصولات شما زیاد است و کیفیت و گارانتی برایتان مهم، بدون شک قفسه نو خریداری کنید. چرا که در کنار مزایی که دارد از امکان شخصی سازی سازه با محیط نیز برخوردار می شوید.

  1. نوع و جنس قفسه بندی و اتصالات
  2. ابعاد و متراژ قفسه
  3. میزان تحمل بار بر متر مربع

بله ما لیست قیمت قفسه های فلزی را به صورت روزانه به روز رسانی می کنیم تا مشتری بتواند به صورت شفاف و با جزئیات قیمتها و نحوه محاسبه آن را بررسی نماید.