🏠 » درباره ما

درباره ما

انبار تجهیز آسیا

درباره شرکت انبار تجهیز آسیا

در سال 1386 انبار سازان آسیا با مدیریت آقای کیوان دانشور یکی از کارشناسان فروش شرکت دژپاد با اعطای نمایندگی گرید A از سوی آن شرکت در قالب فروشگاه و انبار شارژ فعالیت خود را در زمینه مشاوره طراحی و اجرای قفسه بندی آغاز نمود. پس از یک دهه فعالیت مستمر با پرورش و جذب کارشناسان و مشاورین برجسته و چندین تیم نصب مجرب توانستیم کمک کنیم تا فضاها، سوله ها و انبارهای کشور عزیزمان را به سیستمهای قفسه بندی تجهیز نماییم.

درباره انبار تجهیز آسیا

در سال 1397 با توجه به فضاهای محدود شرکتها، فروشگاه ها، انبارها و بهای زمین بر آن شدیم که با بهره گیری از کارشناسان طراحان و مشاورین مجرب در زمینه تولید محصولات قفسه بندی با ویزگیهای خاص و ارائه خدمات بهتر در حوزه قفسه بندی انبار، قفسه بندی فروشگاهی و سیستم های ذخیره سازی مکانیزه و تجهیزات مرتبط به انبارداری در قالب شرکت با نام انبار تجهیز آسیا در خدمت شما مشتریان عزیز (شرکتها، فروشگاه ها، انبارها، مراکز دولتی و خصوصی بزرگ و کوچک) باشیم.

کارشناسان، طراحان و مشاورین ما در زمینه قفسه بندی انبار و سیستمهای ذخیره سازی مکانیزه کمک میکنند تا بهترین و کم هزینه ترین تصمیم گیری در خصوص فضاهای خود با پوشش های مختلف قفسه بندی در هر مکان را داشته باشید.

با چنین رویکردی تأمین نیازهای کمی و کیفی طیف وسیعی از شما مشتریان در اولویت قرار گرفته، کارشناسان مجرب ما آماده حضور در محل و کارشناسی و ارائه طرحهای قفسه بندی در اسرع وقت می باشند. همچنین در صورت نیاز به جابجایی انبار و قفسه های موجود، یا افزایش سطح انبار و یا تغییر در چیدمان قفسه ها، نیروهای نصب این واحد در کوتاهترین زمان انبار شما را به محل جدید منتقل نموده و یا قطعات افزایشی را در اختیارتان قرار می دهند.

ماموریت یا محدوده کاری انبار تجهیز آسیا

  • تولید قطعات خاص قفسه بندی
  • تولید مقاطع با ابعاد و توان تحملی متغیر قفسه بندی ها متناسب با نیاز مشتریان
  • استفاده از خط رنگ استاتیک تمام اتوماتیک برای تولید محصولات با بهترین نوع پوشش رنگ برای قفسه ها و سایر ابزارها
  • گارانتی اقلام در صورت نگهداری مطابق استانداردهای ارائه شده
    آموزش نحوه نصب قفسه بندی آسان
  • اجرای ممیزی ایمنی و قفسه بندی انبار وارائه گزارش سطح ایمنی
  • ارائه خدمات بازرسی ایمنی، کنترل و گزارش سطح ایمنی قفسه بندی انبارها به صورت دوره ای
  • طراحی نظام نگهداری و تعمیرات برنامه ریزی شده (PM) برای کلیه قفسه بندی ها و تجهیزات جانبی درجهت ارتقائ ایمنی انبارهای مشتریان واجرای آن
  • اعزام تیم نصب پس از ارسال قطعات

انبار تجهیز آسیا همواره با تولید بیش از 20 نوع قفسه بندی پر مصرف آماده ی ارائه محصولات و خدمات سریع به مشتریان گرامی میباشد.

سخن مدیریت

روند حرکتی شرکت انبار تجهیز آسیا بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک، یکسان و هماهنگ پیگیری شود.
عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد شرکت نیز در طی سالیان متمادی، همواره به نحوی بوده که این مجموعه را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش، بخشی از دغدغه های شما مشتریان و مردم عزیز کشورمان ایران را مرتفع نماید.