🏠 » مقالات آموزشی قفسه بندی و نگهداری انبار » ویژگی سبد پلاستیکی و کاربرد ان – انبار تجهیز آسیا
کاربرد سبد پلاستیکی

ویژگی سبد پلاستیکی و کاربرد ان – انبار تجهیز آسیا

فهرست مطالب

همه اقشار در سراسر کشور نیاز به استفاده از انواع سبدهای پلاستیکی در زمینه های مختلف دارند. کشاورزی، صنایع لبنیاتی، صنعت طیور و… از جمله صنایعی هستند که سبدهای پلاستیکی در آنها کاربرد فراوانی دارد. اصولا سبدهای پلاستیکی با کیفیت های مختلف و نمونه های متفاوت تولید و می فروشند. اما اینکه هر صنعت به چه نوع سبدهای پلاستیکی نیاز دارد، سوالی است که باید به آن توجه کنیم. اساسا سبدهای پلاستیکی مختلف بسته به محل استفاده با کیفیت های خاصی تولید می شوند. در این مقاله انبار تجهیز آسیا به بررسی کاربرد سبد پلاستیکی می پردازیم و در مورد انواع هر کدام صحبت می کنیم.

انواع سبد پلاستیکی

ما می توانیم دسته بندی های مختلفی از سبدهای پلاستیکی را راه اندازی کنیم. از رایج ترین سبدهای پلاستیکی در صنایع مختلف باید به موارد زیر اشاره کرد:

سبد میوه پلاستیکی

سبدهای پلاستیکی میوه را به عنوان نمونه ای از این سبد ها می توان نام برد. همانطور که از نام این سبدها پیداست برای حمل و نگهداری میوه ها استفاده می شود. اصولاً مهمترین کاربرد سبدهای میوه، نگهداری میوه های مختلف در سردخانه است. این سبدها در انواع مختلف و در اندازه های مختلف موجود می باشند.

اکثر کشاورزانی که در فصل برداشت محصول خود را نمی فروشند، آنها را در سبدهای پلاستیکی قرار داده و به سردخانه می برند. این سبدها عایق حرارتی و الکتریکی خوبی دارند و سبک وزن هستند.

علاوه بر این، آنها مقرون به صرفه و ارزان هستند. بدین منظور با انتخاب از بین انواع سبدهای میوه پلاستیکی می توان محصول را در محیطی مطلوب قرار داد. پیشنهاد می کنیم مقاله اصول قفسه بندی انبار صنایع غذایی را بخوانید.

به عنوان مثال کاربرد سبد پلاستیکی، سبد میوه، قابل ذکر است:

  • سبد میوه پلاستیکی PPN-518: این نوع سبد میوه پلاستیکی از مواد پلی اتیلن اولیه و ثانویه تولید می شود. وزن آن 1450 کیلوگرم است و می تواند 20 کیلوگرم میوه را حمل کند. یک گزینه مناسب برای حمل میوه یک ظرف ۷ یا ۸ عددی ماست و گوجه فرنگی است.
  • سبد میوه پلاستیکی PPN-525: نوع دیگری از سبد میوه پلاستیکی، سبد PPN-525 است. از این نوع سبد میوه پلاستیکی بیشتر برای حمل و نقل سردخانه و نگهداری مرکبات، صیفی جات و … استفاده می شود. آنها از مواد پلی اتیلن اولیه و ثانویه ساخته شده اند و می توانند تا وزن 25 کیلوگرم را تحمل کنند.
  • جعبه میوه پلاستیکی PPN-528: اینها نمونه هایی از سبدهای پلاستیکی جعبه ای هستند. یعنی بازنویسی شده و بسته شده است. معمولا از این نوع جعبه میوه پلاستیکی برای حمل غذا استفاده می کنند.
  • سبد میوه پلاستیکی PPN-556: یکی دیگر از نمونه های سبد میوه پلاستیکی که باید به آن اشاره کنیم سبد مدل PPN-556 است. سبدهایی از این نوع اغلب برای حمل میوه و کشمش استفاده می شود. آنها قادر به حمل 20 کیلوگرم میوه هستند و از مواد پلی اتیلن اولیه و ثانویه ساخته شده اند.

خربد سبد میوه پلاستیکی

کاربرد سبد پلاستیکی میوه ای

سبد پلاستیکی ماهی و میگو

نمونه دیگری از سبدهای پلاستیکی تولید و فروش، سبد میگو و سبد ماهی است. این سبدها کاملاً بهداشتی بوده و از آسیب بافت ماهی و میگو جلوگیری می کنند. علاوه بر این، این سبدها در برابر حلال های شیمیایی بسیار مقاوم هستند. از آنجایی که آنها سبک وزن هستند، حمل و نقل آنها آسان است.

مهم ترین کاربرد این مدل سبد پلاستیکی حمل میگو و ماهی و نگهداری این محصولات در سردخانه می باشد. سبدهایی از این نوع در انواع مختلفی تولید می شوند و هر سبد دارای عملکرد خاصی است. نمونه ای از سبد میگو ماهی که می توان به آن اشاره کرد مدل زیر است:

سبد ماهی و میگو PPN-532: این نمونه از سبد مخصوص ماهی و میگو نوعی سبد و جعبه صنعتی کاملا بسته محسوب می شود. با استفاده از مواد پلی اتیلن تزریقی تولید می شود. 40 کیلوگرم ماهی و میگو را می توان داخل آن قرار داد و در سردخانه نگهداری کرد.

سبد پلاستیکی لبنیات

این نوع سبد همانطور که از نامش پیداست سبدی است که برای نگهداری لبنیات استفاده می شود. این نوع سبد پلاستیکی متنوع است و در انواع مختلفی تولید می شود که هر کدام هدف خاصی و کاربرد سبد پلاستیکی متنوعی دارد. چند نمونه از سبدهای پلاستیکی برای حمل ماست شیشه ای استفاده می شود. نسخه دیگری از این سبدها برای حمل شیر و ماست مناسب است.

در مثال ما از سبد پلاستیکی برای حمل انواع لبنیات باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • سبد لبنیاتی پلاستیکی PPN-501: این سبدها بهترین انتخاب برای حمل شیر، خامه و کره برای دانش آموزان است. در تولید آن از مواد پلی اتیلن درجه یک استفاده می شود. از آنجایی که سبدهای این مدل ها سبک هستند، انتخاب خوبی برای حمل لبنیاتیات هستند.
  • سبد لبنیاتی پلاستیکی PPN-503: این نوع سبد معمولا برای حمل ماست شیشه ای استفاده می شود. وزن آنها 700 گرم است و از مواد پلی اتیلن درجه یک ساخته شده اند.
  • سبد شیر پلاستیکی PPN-505: سبد PPN-505 یکی از پرکاربردترین مدل های سبد شیر پلاستیکی تولید شده است. از این مدل سبد برای پخش محصولات پروتئینی و گوشتی استفاده می شود. علاوه بر این، این سبدها قابلیت نگهداری و حمل 12 ماست 900 گرمی را دارند.
  • سبد شیر پلاستیکی PPN-514: نمونه سبدهای پلاستیکی مختلف شیر طبق سفارش مشتری تولید می شود. می توان از آن برای حمل شیر مدرسه، ماست یک بار مصرف و چهار ظرف ماست 2.5 کیلوگرمی استفاده کرد.

قفس حمل مرغ زنده و کابرد آن

در کنار تمامی سبدهای پلاستیکی تولید شده باید به کاربرد سبد پلاستیکی در قفس حمل مرغ زنده نیز اشاره کرد. این قفس ها معمولاً به صورت سبد ساخته می شوند و هدف آنها حمل مرغ زنده است. از نمونه های قفس برای حمل مرغ زنده می توان به دو مدل زیر اشاره کرد:

  • قفس مرغ زنده PPN-521: این قفس ها در رنگ های متنوع و وزن 5300 کیلوگرم موجود می باشند. آنها فقط برای حمل و نقل جوجه های زنده استفاده می شوند. مواد مورد استفاده برای تولید این قفس ها پلی اتیلن اولیه و ثانویه است. بنابراین مقاومت بالایی دارد و انتخاب مناسبی برای حمل جوجه زنده می باشد.
  • قفس مرغ زنده صادراتی PPN-502: یکی دیگر از مدل های قفس حمل مرغ زنده تولید داخل، قفس مرغ زنده صادراتی است. از این نوع قفس می توان برای حمل مرغ زنده، کبوتر، کفتر و … استفاده کرد. وزن این قفس ها 8300 کیلوگرم است و درهایی با قابلیت باز و بسته شدن دارند. بنابراین برای حمل و نقل جوجه های زنده گزینه مناسبی هستند.

ویژگی سبد پلاستیکی

خرید سبد پلاستیکی ارزان

شرکت ها و صنایع مختلفی در کشور وجود دارند که مایل به خرید سبدهای پلاستیکی هستند. آنها باید قبل از خرید سبدهای پلاستیکی مورد نیاز خود را با انواع سبدهای پلاستیکی آشنا کنند. سبدهای پلاستیکی معمولاً ارزان تر هستند و کاربرد سبد پلاستیکی متفاوت است. اما بسته به مواد اولیه تولید ممکن است قیمت برخی از مدل های سبد پلاستیکی افزایش یابد.

بنابراین در هنگام خرید سبد پلاستیکی ابتدا باید مواد مورد نیاز برای تولید آن را بررسی کنید. زیرا هرچه کیفیت مواد مصرفی برای تولید سبد پلاستیکی بالاتر باشد، سبد مفیدتر خواهد بود. علاوه بر این، می توان از آن برای مدت زمان طولانی تری استفاده کرد.

برای اطلاع بیشتر از قیمت سبد پلاستیکی باید با انبار تجهیز آسیا تماس بگیرید. البته به خاطر داشته باشید که قیمت ارزان یک محصول همیشه کیفیت پایین آن را ثابت نمی کند. اما بهتر است به مواد اولیه ای که سبدهای پلاستیکی از آنها ساخته می شود توجه کنید.

از کجا می توانیم سبدهای پلاستیکی مرغوب بخریم؟

اگر قصد خرید بهترین سبدهای پلاستیکی را دارید به فروشگاه انبار تجهیز آسیا مراجعه کنید. شما می توانید با انواع سبدهای پلاستیکی در فروشگاه ما آشنا شوید و با توجه به نیاز خود آنها را خریداری و سفارش دهید. تمامی این سبدها با بالاترین کیفیت و با استفاده از مواد اولیه درجه یک تولید شده اند.

می توانید با انبار تجهیز آسیا تماس بگیرید و بهترین سبدهای پلاستیکی را سفارش دهید. سبدهای تولید شده توسط شرکت ما قابل استفاده در صنایع مختلف می باشد. شما می توانید از سبدهای پلاستیکی تولید شده توسط شرکت ما در صنایع لبنیاتی، کشاورزی، خودروسازی، غذایی و سایر صنایع استفاده کنید.

توضیحات متا: کاربرد سبد پلاستیکی، سبد پلاستیکی دور بسته، مرکز فروش سبد پلاستیکی صنعتی، ابعاد سبد میوه پلاستیکی را از انبار تجهیز آسیا سوال کنید. 09121792370

 

امتیاز 5/5 از 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *